MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 12409361

nr 1240 9361

Matbord

England, mahogny, + 3 ilägg, Bredd: 115 cm. Djup: 85cm. Höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:13:27